Poppunt Overijssel

Semoira Stomp

Semoira Stomp

semoira@poppuntoverijssel.nl
Coördinator Poppunt Overijssel

Bastiaan van der Spek

Bastiaan van der Spek

bastiaan@poppuntoverijssel.nl
Marketing Poppunt Overijssel

Lisanne Sinnema

Lisanne Sinnema

lisanne@poppuntoverijssel.nl
Producent Poppunt Overijssel

Dion Tiktak

Dion Tiktak

dion@poppuntoverijssel.nl
Redacteur Poppunt Overijssel

Team talentontwikkeling

Hieronder vind je de verschillende personen die verantwoordelijk zijn voor de talentontwikkeling bij de partners van Poppunt Overijssel. Zij staan actief middenin de popmuziekketen in eigen stad en regio, organiseren talloze activiteiten en begeleiden talent in verschillende fases van hun ontwikkeling.

Burgerweeshuis Deventer

Kristel Nijs

Kristel Nijs

kristel@burgerweeshuis.nl
0570-619198
Cultuureducatie en Talentontwikkeling

Hedon Zwolle

Mano Scherpbier

Mano Scherpbier

mano@hedon-zwolle.nl
038 452 7229
Manager Talent Support

Judith van der Klip

Judith van der Klip

judithvanderklip@hedon-zwolle.nl
038 452 7229
Talentontwikkeling

Carlos Arango

Carlos Arango

carlosarango@hedon-zwolle.nl
038 452 7229
Talentontwikkeling

Metropool Poppodia van Twente

Luuk Schmidt

Luuk Schmidt

luuk@metropool.nl
074 243 80 00
Talentontwikkeling

Jenna Koster

Jenna Koster

jenna@metropool.nl
074 243 80 00
Talentontwikkeling