Team talentontwikkeling

Hieronder vind je de verschillende personen die verantwoordelijk zijn voor de talentontwikkeling bij de partners van Poppunt Overijssel. Zij staan actief middenin de popmuziekketen in eigen stad en regio, organiseren talloze activiteiten en begeleiden talent in verschillende fases van hun ontwikkeling.

Burgerweeshuis Deventer

Kristel Nijs

Kristel Nijs

kristel@burgerweeshuis.nl
0570-619198
Cultuureducatie en Talentontwikkeling

Hedon Zwolle

Mano Scherpbier

Mano Scherpbier

kristel@burgerweeshuis.nl
038 452 7229
Manager Talent Support

Judith van der Klip

Judith van der Klip

judithvanderklip@hedon-zwolle.nl
038 452 7229
Talentontwikkeling

Carlos Arango

Carlos Arango

carlosarango@hedon-zwolle.nl
038 452 7229
Talentontwikkeling

Metropool Hengelo

Luuk Schmidt

Luuk Schmidt

luuk@metropool.nl
074 243 8000
Talentontwikkeling

BRUT

Dennis Platvoet

Dennis Platvoet

dennis@metbrut.nl
0570 600 177
Zakelijk- & Artistiek Coördinator

Booster

Pim Kokkeler

Pim Kokkeler

pim@boosterfestival.nl
Coördinator

Nieuwe Elektronische Waar

Rieks Bolhuis

Rieks Bolhuis

rieks@metbrut.nl
Projectleider

De Nieuwe Notie

Stijn Schuurman

Stijn Schuurman

stijn@metbrut.nl
Projectleider